Eset - antivirová ochrana počítače

Jako dlouholetý partner společnosti Eset prodáváme našim zákazníkům komplexní antivirová řešení pro domácnosti i firmy. Neváhejte se na nás obrátit, i vám pomůžeme vybrat to nejlepší řešení pro ochranu vašeho počítače, telefonu, tabletu, serveru i celé firemní sítě. Užívejte si naplno a bezpečně výhody digitálního světa.

 

Eset antivirový program

Proč právě Eset?

Kvalitní a spolehlivé produkty

V dlouhodobém testování organizace Virus Bulletin VB100 získávají produkty Eset pravidelně vysoká ocenění kvality.

Použití pro různé operační systémy

Eset se pyšní mimo jiné vysokou účinností spolehlivých produktů a výbornými technologiemi. Díky systému licencování lze instalovat antivirová řešení na různé operační systémy od Windows, Mac až po Linux, včetně ochrany mobilních zařízení.

ESET nezpomaluje váš počítač

Všechny produkty ESET jsou vyvíjeny mimo jiné i s ohledem na zátěž systému. Díky tomu je po jejich nasazení práce na počítači stejně rychlá a plynulá jako bez antivirového programu.

 

oddělovač

Eset pro domácnosti

Nejprodávanějšími produkty v kategorii pro domácnosti:

internte security

ESET HOME SecurityEssential - ochrana pro jednotlivé počítače, je možno zakoupit licenci pro 1-10 zařízení. 
Propojení s platformou ESET HOME umožňuje snadnou správu zakoupeného předplatného, přidávat a chránit nová zařízení a stahovat nebo aktualizovat bezpečnostní řešení. Zároveň můžete v závislosti na konkrétním předplatném využívat další výkonné bezpečnostní funkce, jako je ochrana identity, virtuální privátní síť VPN nebo správce hesel.


Eset Smart Security Premium

ESET HOME Security Premium - získejte prémiovou ochranu v internetovém světě. Zvyšte svou ochranu pomocí správce hesel, šifrování citlivých souborů a pokročilým nástrojům detekce hrozeb.


ESET HOME SecurityUltimate

ESET HOME SecurityUltimate - ESET HOME SecurityUltimate poskytuje špičkovou ochranu soukromí, identity a zařízení před všemi typy hrozeb na internetu. S pomocí virtuální privátní sítě (VPN) budete mít jistotu bezpečného připojení na internet. Spravujte hesla, zabezpečte data a chraňte online transakce pomocí výkonného šifrování a oceňované vícevrstvé technologie.
Propojení s platformou ESET HOME umožňuje snadnou správu zakoupeného předplatného, přidávat a chránit nová zařízení a stahovat nebo aktualizovat bezpečnostní řešení. Zároveň můžete využívat další výkonné bezpečnostní funkce, jako je ochrana identity, virtuální privátní síť VPN nebo správce hesel.


eset mobile security

Eset Mobile Security - ochrana mobilních telefonů a tabletů se systémem Android. Mobilní antivirus je aplikace, která zabezpečí vaše zařízení, mobil nebo tablet před internetovými hrozbami podobně jako program v počítači. Android antivirus chrání mobilní telefon proti virům, trojským koním, adwaru, spywaru a dalším typům malwaru a škodlivým aplikacím. Dokáže vás včas upozornit na podvodné webové stránky a zablokovat je. Rovněž chrání před nechtěnými hovory a pomáhá najít ztracený nebo ukradený telefon.


eset paternal security

ESET Parental Control - bezpečnostní řešení pro ochranu vašich dětí. Díky tomuto předplatnému můžete
spolehlivě ochránit své děti před nástrahami internetu, určovat kolik času smí na svém mobilu strávit hraním her, případně zjistit kde se vaše dítě právě nachází.
ESET Parental Control má všechny funkce pokročilé rodičovské kontroly jako je webový strážce, časová kontrola, zámek aplikací nebo lokality s upozorněním. Díky tomu zajistíte, že vaše děti budou na svém telefonu či tabletu objevovat internet bezpečně.


 

S výběrem vhodného řešení a instalací antivirového programu vám rádi pomůžeme.
Neváhejte kontaktovat našeho obchodníka.

Andrea Adamcová
adamcova@apexcomp.cz
tel: 607 665 303