APEX Computer, s.r,.o. - home page
Back to Top

SERVIS JE STÁLE V PROVOZU

Vážení zákazníci,

v naší provozovně jsme stále připraveni poskytnout vám servis výpočetní techniky a vyzvednutí zboží objednaného distančním způsobem.

Otevřeno máme v pracovní dny od pondělí do pátku v čase 8 až 17 hodin.

Objednávky zboží můžete zadávat prostřednictvím e-shopů www.apexmarket.cz a www.mironet.cz nebo e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a telefonicky na čísle 606 083 752.

Vaše požadavky na servis můžete konzultovat také na těchto uvedených kontaktech:

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: 326 340 340

Jsme připraveni Vám pomoci!

Váš APEX Computer, s.r.o.

 

 

 

 

 

 

SERVIS VÝPOČETNÍ TECHNIKY

Nejčastěji provádíme servis na PC, notebooky, servery, tiskárny, monitory, LCD, UPS. Díky mnoha zkušenostem jsme schopni opravit i mnoho dalších  zařízení.

 

 

INFORMAČNÍ SYSTÉMY KOSTKA

Informační systémy KOSTKA jsou řešením firemní agendy pro široké spektrum firem. S ERP systémy KOSTKA můžete vést firemní agendu, nezáleží na velikosti vaší firmy.

 

ANTIVIROVÁ OCHRANA ESET

Od roku 2011 jsme certifikovaný ESET partner. Certifikovaní technici vám poradí s ideálním řešením ochrany vašich zařízení. Budete chráněni v internetovém světě, i při stahování aplikací nebo připojování do vaší banky.

 

 

 

PRODEJ V KAMENNÉ PRODEJNĚ

Od roku 1993 jsme významným prodejcem výpočetní  techniky v regionu. V sortimentu naleznete veškeré počítačové vybavení jak pro firmy tak pro domácnosti.