Víme již od roku 1991, že nedílnou součástí prodeje u dobrého obchodníka je poskytování KVALITNÍHO SERVISU.

Na veškerá dodávaná zařízení poskytujeme jak záruční tak i pozáruční servis. A to již od počátku fungování firmy. Můžeme se tedy opřít o více než 25 let zkušeností se servisem výpočetní techniky. Pozáruční servis poskytujeme na všechna zařízení, bez ohledu na to, zda jste zařízení zakoupili u nás nebo jinde.

 

kontakt na servisní oddělení

tel: 326 340 340
mobil: 606 083 752
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Nejčastěji provádíme servis na PC, notebooky, servery, tiskárny, monitory, LCD, UPS, ale díky mnoha zkušenostem jsme schopni opravit i mnoho dalších i nestandardních zařízení.

Mezi nejčastější servisní služby patří: zálohování, odvirování, instalace, reinstalace, konfigurace, čištění a běžná údržba, zprovoznění periferií, nastavení WiFi, nastavení ADSL modemů, nastavení a kontrola připojení k internetu, ... což je jen zlomek toho, co dělají naši servisní technici.

U záručních oprav vždy komunikujete přímo s námi a nejste odkázáni na složité hledání smluvního servisu výrobce, jak tomu často bývá u e-shopů, zaměřujících se pouze na prodej.
Servis se vždy snažíme vyřídit V CO NEJKRATŠÍ DOBĚ, jsme si vědomi toho, že nefunkčnost některého klíčového zařízení může pro vás či vaši firmu být velmi svízelná.

  

 

Jsme připraveni i na situace, kdy by mohlo být ohroženo fungování vašich klíčových oddělení nebo provozů kvůli nefunkčnímu zařízení. Po dobu servisu vám můžeme zapůjčit náhradní zařízení, či jeho součást, bude-li to technicky možné. Pro předcházení těmto nepříjemným situacím můžeme našim zákazníkům doporučit tzv. SERVISNÍ SMLOUVY či jiné druhy EXPRESNÍHO SERVISU, kdy zákazníkům garantujeme řešení jejich situace v řádu několika hodin.


VÍME, ŽE DOBRÝ OBCHOD PRODEJEM NEKONČÍ, DOBRÝ OBCHODNÍK POSKYTUJE I KVALITNÍ SERVIS.