Vznik společnosti

Historii společnosti APEX Computer ® jsme začali psát v roce 1991. Od počátku v souladu s heslem Jistota stálé spolupráce se staráme o své zákazníky tak, aby se o své potřeby v oblasti informačních technologií mohli na nás spolehnout ve všech oblastech.

 

 

Dodávky výpočetní techniky

Moderní doba poskytuje velmi široký výběr výrobků v oblasti výpočetní techniky a v mnohých případech se již tato oblast prolíná se spotřební elektronikou, běžně používanou v domácnostech. Díky tomu je sortiment zboží, který poskytujeme našim klientům, velmi široký. Skládá se ze značkových počítačových sestav i ze sestav vyrobených přímo dle požadavků zákazníků, dále v našem sortimentu naleznete velké množství periferií (tiskárny, scannery, multifunkční zařízení, ...), LCD monitory a LCD TV, domácí kina a DVD přehrávače, digitální kamery a fotoaparáty, přehrávače mp3, paměťová media a veškerý spotřební materiál od náplní pro tiskárny až po fotopapíry a speciální folie.

 

Vývoj a dodávky informačních systémů

Naším cílem bylo a je pomáhat nejrůznějším, zejména však malým a středním firmám k úspěchu na trhu tím, že mají k dispozici důležitá data včas a na správném místě. Naše informační systémy jsou víc než jen software: Firmám přinášíme ověřený model jejich vnitřní organizace a řízení.

Postupně jsme vyvinuli několik původních produktů. Od roku 1993 byl vyvíjen systém KOSTKA Plus na něj navazující systém KOSTKA Pro SB (výkonný a bezpečný informační systém nové generace). Zároveň je prodáván systém KOSTKA Pro (zakázkový informační systém pro řízení firem, s řadou specializovaných aplikací). Za dobu působení informačních systémů KOSTKA na českém a slovenském trhu se nám podařilo realizovat více než 700 instalací, což nás řadí mezi významné producenty informačních systémů v ČR a SR.

 

Servis počítačů, notebooků, tiskáren a mnoha dalších zařízení

Samotnými dodávkami naše péče o vás nekončí, proto zajišťujeme záruční i mimozáruční servisní práce na hardwarovém a softwarovém vybavení. Zajišťujeme servis počítačů, notebooků, tiskáren a mnoha dalších zařízení. Poskytujeme správu a údržbu prostředků výpočetní techniky, včetně pravidelné profylaktické údržby.

 

Počítačové sítě

Navrhujeme a realizujeme instalace počítačových sítí, včetně kabelových rozvodů, vyhovujících nejlépe požadavkům a finančním možnostem zákazníka, se zaměřením na síťový software společnosti Microsoft a značkové servery a datová úložiště Hewlett-Packard, IBM, Fujitsu-Siemens.

Počítačové sítě instalované naší firmou Vám zaručí, že v žádném případě nezůstanete pozadu ve zpracování dat, která nutně budete potřebovat pro řízení Vaší firmy. Při návrhu sítě vycházíme vždy z požadavku na její maximální rychlost a spolehlivost.

  

Konzultace a poradenství aneb obraťte se na odborníky

V naší společnosti dbáme na to, aby naši pracovníci byli na vysoké odborné úrovni. Díky tomu můžeme být již několikátým rokem držiteli titulů, jakými jsou Microsoft Certified Partner a Hewlett-Packard Business Partner. Naši pracovníci jsou držiteli titulů Microsoft Certified Professional a Microsoft Certified System Engineer a díky tomu v nás máte jistotu profesionálního zázemí. Pokud tedy potřebujete konzultovat řešení informačních technologií ve Vaší firmě, nebo se jen poradit o drobnosti, jsme tu pro Vás.

 

tým

APEX Computer ®