APEX Computer, s.r,.o. - novinky/akce
Back to Top

SERVIS JE STÁLE V PROVOZU

Vážení zákazníci,

v naší provozovně jsme stále připraveni poskytnout vám servis výpočetní techniky a vyzvednutí zboží objednaného distančním způsobem.

Otevřeno máme v pracovní dny od pondělí do pátku v čase 8 až 17 hodin.

Objednávky zboží můžete zadávat prostřednictvím e-shopů www.apexmarket.cz a www.mironet.cz nebo e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a telefonicky na čísle 606 083 752.

Vaše požadavky na servis můžete konzultovat také na těchto uvedených kontaktech:

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: 326 340 340

Jsme připraveni Vám pomoci!

Váš APEX Computer, s.r.o.

 

 

 

 

 

Strana 1 z 3

 

SERVIS VÝPOČETNÍ TECHNIKY

Nejčastěji provádíme servis na PC, notebooky, servery, tiskárny, monitory, LCD, UPS. Díky mnoha zkušenostem jsme schopni opravit i mnoho dalších  zařízení.

 

 

INFORMAČNÍ SYSTÉMY KOSTKA

Informační systémy KOSTKA jsou řešením firemní agendy pro široké spektrum firem. S ERP systémy KOSTKA můžete vést firemní agendu, nezáleží na velikosti vaší firmy.

 

ANTIVIROVÁ OCHRANA ESET

Od roku 2011 jsme certifikovaný ESET partner. Certifikovaní technici vám poradí s ideálním řešením ochrany vašich zařízení. Budete chráněni v internetovém světě, i při stahování aplikací nebo připojování do vaší banky.

 

 

 

PRODEJ V KAMENNÉ PRODEJNĚ

Od roku 1993 jsme významným prodejcem výpočetní  techniky v regionu. V sortimentu naleznete veškeré počítačové vybavení jak pro firmy tak pro domácnosti.