Stačí jeden nákup a můžete se zúčastnit soutěže o tiskárnu Canon. I zde platí, že čím více účtenek v soutěži, tím větší šance na výhru.

 

 

soutěž tiskárna

 

 

 

Soutěž probíhá od 1.10 do 31.10.2020. Do soutěže jsou zařazeny účtenky nad 500Kč
za nákup zboží a servisu v prodejně společnosti APEX Computer, s.r.o., Nerudova 600/2, Mladá Boleslav.
Pro vstup do slosování je třeba při nákupu vyplnit registační formulář.

 

černobílá laserová tiskárna 

Canon i-Sensys LBP 113w

 

tiskrána 

Potřebujete doma či v kanceláři denně tisknout větší množství dokumentů? U APEX Computer, s.r.o. teď máte možnost vyhrát  černobílou laserovou tiskárnu Canon i-SENSYS LBP113w včetně startovacího toneru, která najde skvělé uplatnění v menší firmě a neztratí se ani v domácnosti.

 

 

KOMPLETNÍ PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž probíhá v období 1.10. - 31.10.2020. Do slosování budou zařazeny všechny účtenky za nákupy v prodejně společnosti APEX Computer, s.r.o. v minimální hodnotě
500 Kč s DPH, vystavené v uvedeném období a při splněné podmínce vyplnění registračního formuláře. Losování proběhne 2.11.2020.
O výhře bude výherce informován telefonicky. 

 

Registrací vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami akce. Registrací vyjadřuje účastník dále souhlas se zařazením svého jména, adresy, telefonního čísla a e-mailu do databáze společnosti APEX Computer, s.r.o., která zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a to za účelem vyplývajícím z podmínek akce a případně pro účely vlastního marketingu.
Souhlas zahrnuje též komunikaci elektronickými prostředky dle zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, tzn. včetně zasílání informací o pořádaných akcích, produktech a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků. Souhlas je udělován na dobu do odvolání souhlasu.
Účastník souhlasí se zveřejněním fotografie a křestního jména na FB stránkách firmy APEX Computer, s.r.o. Zveřejněny budou fotografie z předání ceny.