Od roku 1991 působíme jako prodejce a servis výpočetní techniky a poskytovatel internetového připojení pro Mladou Boleslav a okolí.

Co nás odlišuje od ostatních jsou desetiletí zkušeností v oboru, individuální přístup k potřebám každého zákazníka a 100% záruční a pozáruční servis.

Od doby vzniku společnosti APEX Computer, s.r.o. prošla oblast IT obrovským vývojem a změnami a my stále pracujeme na tom, abychom udrželi krok a dokázali tak dál být přesně tím místem, kde naši zákazníci vždy najdou odbornou radu a pomoc.

IT technologiemi umíme vybavit každého, ať už domácnost, malou kancelář nebo středně velkou firmu. Dodáváme počítače, tiskárny, včetně firemních zařízení, servery, rozvody kabeláže, softwarová řešení, připravíme a nainstalujeme pro vás síťová řešení, poskytujeme kompletní servis pro firmy a domácnosti.

Jsme významným dodavatelem výpočetní techniky a tiskáren pro firmy, školy a obecní úřady v Mladé Boleslavi a okolí, mimo jiné také již několik let zajišťujeme techniku pro volby. 

Jsme oficiálními partnery značek HP, Acer, Eset, Microsoft, Adobe a dalších.

Od roku 1993 vyvíjíme a dodáváme vlastní informační systém KOSTKA, pro malé a střední firmy. Náš informační systém KOSTKA využívají pro správu firemních dat, vnitřní organizaci a řízení již stovky firem v ČR a SR.

Naše komplexní péče o zákazníka a skutečný individuální přístup jsou tím, čím se odlišujeme. Třicetiletá tradice a dlouhodobá spolupráce se zákazníky a firmami, v regionu i mimo něj, nám ukazuje, že svoji práci děláme dobře.

apex computer mlad boleslav 1

oddělovač