Prodáváme počítače a notebooky pro domácí a firemní využití, pracovní stanice, servery, počítačové sestavy na zakázku, inkoustové a laserové tiskárny a plotery, monitory, průmyslové LCD panely, IT vybavení pro výrobní haly, veškeré IT příslušenství a spotřební materiál pro inkoustové a laserové tiskárny.

Široká nabídka výpočetní techniky pro všechny

V široké nabídce na trhu počítačů, notebooků, tiskáren, serverů a dalších IT produktů není pro každého snadné se zorientovat a vybrat přesně takové zařízení, které bude plně vyhovovat právě vašim potřebám. Kromě výběru zboží přímo na prodejně, poskytujeme pro každého zákazníka možnost zkonzultovat jeho přání a představy a naplnit je výběrem a dodáním toho správného produktu, ať už se jedná o nový počítač, notebook nebo potřebné příslušenství a doplňky.

Servis výpočetní techniky

Na prodejně mimo jiné poskytujeme záruční a pozáruční servis počítačů, notebooků, tiskáren a dalšího IT vybavení. 

Více zde

Firemní klienti

Pro firmy navrhujeme a realizujeme instalace počítačových sítí, od položení kabelových rozvodů až po kompletní vybavení firmy výpočetní technikou.

Již od vzniku firmy v roce 1991 si velmi zakládáme na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a dobře víme, že vaše potřeby nelze paušalizovat. Jsme připraveni vám pomoci realizovat vaše přání, neváhejte nás kontaktovat.

Více zde

apex computer mlad boleslav 1

oddělovač

 

apex computer mlad boleslav 1

Kde a kdy nás najdete?

Adresa společnosti a prodejny:

APEX Computer, s.r.o.
Nerudova 600/2
293 01 Mladá Boleslav

Telefon: +420 326 340 360

E-mailprodejna@apexcomp.cz

Otevírací doba:
Pondělí - pátek: 8.00 - 17.00 hod
Sobota a neděle: zavřeno

Kudy k nám?

 

Napište nám

Chcete poptat konkrétní zboží nebo službu? Před návštěvou prodejny nám můžete zavolat, napsat nebo odeslat vyplněný formulář s vaším požadavkem či poptávkou.