Nepřehlédněte - Skvělý výkon za skvělou cenu

 

Asus ExpertBook L1 L1500

ASUS ExpertBook L1 je šitý na míru pro podnikání, je tedy chytrou volbou pro ambiciózní startupy, vzdělávací organizace a rostoucí firmy všech velikostí. Může se pochlubit vysokým výkonem, odolností na vojenské úrovni a rozsáhlým přizpůsobením, které posílí vaše podnikání. Je také navržen tak, aby s jistotou zvládl jakékoli úkoly, které vám přijdou do cesty, a to díky plnohodnotné sadě I/O portů, rychlou až WiFi 6 a špičkovou technologií umělé inteligence pro potlačení hluku. ExpertBook L1 zefektivňuje vaši práci, abyste vždy mohli být produktivní.

 

Zobrazit v eshopu

 
 

Skvělý všestranný výkon

Užijte si vysoký výkon na notebooku ASUS ExpertBook L1, který je poháněn mobilními procesory AMD Ryzen™ 3000 Series a grafikou AMD Radeon™, a poskytuje tak vysoký výkon, který potřebujete pro splnění všech svých úkonů. Spolu s pamětí až 32 GB a prostorným úložištěm je ExpertBook L1 pracovní notebook, který vás vybaví i pro tu nejnáročnější práci, a zajistí rychlý přístup k obsahu, který potřebujete. Je také připraven na nepřetržité připojení díky technologii až WiFi 6 a technologii ASUS WiFi Master, které eliminují jakékoliv zatížení.


Vysoká rychlost, velká kapacita

ASUS ExpertBook L1 můžete specifikovat až se dvěma úložnými zařízeními, což poskytuje výkonnou kombinaci ultrarychlého až 1 TB SSD a až 2 TB HDD (volitelně), perfektní kombinaci vysokorychlostního přístupu k datům a velké úložné kapacity. Odstraněním několika šroubů na základně získáte snadný přístup k upgradu paměti RAM nebo úložných zařízení bez nutnosti demontáže celého zařízení.


Přenositelný kamkoli

ASUS ExpertBook L1 je pozoruhodně tenký a lehký pracovní notebook s hmotností pouhých 1,75 kg, takže jej můžete přinést kamkoli s sebou. Stačí ho vzít a vyrazit!


Větší okno do vašeho světa

Displej NanoEdge je vybaven třístranným širokoúhlým zobrazením s ultra tenkými rámečky, které vytvářejí 90% poměr obrazovky k tělu, aby vám zajistily neuvěřitelně pohlcující zážitky ze sledování.


Rychlejší a stabilnější připojení

Díky nejnovější integrované WiFi až WiFi 6 přináší ASUS ExpertBook L1 rychlost připojení až 2,4 Gb/s, která dokonce převyšuje rychlost připojení přes kabel a umožní vám vychutnat si plynulé streamování online videí ve Full HD rozlišení a velké přenosy souborů během několika sekund. Pyšní se také technologií ASUS WiFi Master Premium, která vám pomůže automaticky se připojit k nejlepšímu signálu WiFi a zajistí pevné a stabilní připojení, ať už jste kdekoli.


Rozsáhlá a všestranná propojitelnost

Pracovní notebook vyžaduje rozsáhlou konektivitu, aby zvládl různé pracovní zátěže. ASUS ExpertBook L1 je vybaven komplexním výběrem I/O portů, včetně HDMI v plné velikosti, USB typu A, USB-C®, Ethernetu a slotu pro kartu microSD, takže je zcela připravený pro dnešní potřebu práce na dálku. K dispozici je dokonce i vestavěný slot pro zámek Kensington, který umožňuje rychlé a snadné zabezpečení vašeho notebooku ExpertBook L1.


Zvládněte více úkolů najednou díky duálním displejům

ASUS ExpertBook L1 je navržen tak, aby minimalizoval nepříjemnosti práce na dálku a naopak maximalizoval vaši produktivitu. Díky portům USB 3.2 Type-C® až 2. generace a HDMI 1.4 můžete klidně připojit dva externí displeje ve Full HD rozlišení, což vám umožní rozšířit váš pracovní prostor. Takže byste například mohli pořádat videokonferenci na vlastním displeji notebooku L1 a zároveň používat na každé jeho straně další obrazovku, abyste měli přehled o informacích, které jsou pro vaši konferenci důležité. Obrazovka je také certifikována společností TÜV Rheinland, aby zajistila nízké emise modrého světla, čímž garantuje pohodlnější zážitek ze sledování, který potenciálně pomáhá chránit váš zrak.


Vojenský standard odolnosti a kvality provedení

Život na cestách je těžký, proto je ExpertBook L1 navržen tak, aby splňoval a dokonce až překračoval náročné průmyslové limity, a to včetně ultra náročného amerického vojenského standardu MIL-STD 810H. Je zkonstruován tak, aby přežil každý extrém, od mrazivých teplot až po prudké horko pouštních bouří, přes vysokorychlostních šoky až po každodenní hrboly. Abychom však zajistili vysokou životnost notebooku ExpertBook L1, prochází také přísnými interními testy, včetně testů tlaku na panel a testům nárazů a pádů.